Společenský večer Červeného kříže 2017

V sobotu 8. dubna 2017 uspořádala už počtvrté 5. místní skupina ČČK Praha 1 slavnostní Společenský večer Červeného kříže. Již tradičně se akce konala v prostorách Café Kampus na Starém Městě. Večer jsme zahájili v 19:15. Jako první vystoupilo Šumné duo, ve kterém zpívala členka naší skupiny Annie za klavírního doprovodu své kamarádky Jany. Pak zahrála na harfu naše mladá zdravotnice Laura. Po ní zahrála na kytaru písničkářka Eliška Mikolášková, která si své písničky sama skládá. Pak zazpíval náš třetí nejmladší člen Martin, a po něm písničkář Zdeněk Větrovec zahrál na kytaru své vlastní písničky.
Pak už štafetu převzala kapela No Ambition, která k tanci a poslechu hrála téměř hodinu. Kytaru doprovázela zobcová flétna, bicí a zpěv. Na kytaru v této kapele hraje i jeden z členů humanitární jednotky našeho oblastního spolku. Během tohoto vystoupení se taneční parket pořádně zaplnil.
Všichni shledali jako příjemné zpestření večera promítání fotek z akcí naší místní skupiny ČČK, které skvěle dokreslovalo celou atmosféru večera. Ve 21:45 začala tradiční křižácká losovačka, kde měl každý host možnost vyhrát zajímavou cenu, a ať už to byla knížka nebo tričko, každý měl z cen radost. Po losovačce se ještě chvilku tančilo a fotilo, než se hosté začali ubírat do svých domovů. Protože společenský večer byl určen nejen našim členům, naše skupina díky němu získala mnoho nových příznivců. Těšíme se a věříme, že bude příští společenský večer také tak vydařený jako letošní, ne-li lepší.

Podívejte se na fotky z akce
Zde najdete sestřih z akce
Zde je kompletní záznam z akce

Žádné komentáře:

Okomentovat